ul. Mickiewicza 34e, 39-400 Tarnobrzeg 606 121 475

Szkoła Nauki Jazdy Auto Furtak prowadzona jest przez Roberta Furtak. Jako prowadzący kursy posiada ponad 15 letnie doświadczenie. Od 2007 roku działa na własny rachunek.

Przez ponad 10 lat w naszej szkole uczyliśmy wielu kursantów, którzy pozytywnie przeszli egzamin na prawo jazdy (zarówno dla kategorii A, jak i dla kategorii B).

Podczas zajęć dużą wagę przykładamy do zapewnienia dobrej atmosfery podczas wykładów. Staramy się również dobrze przekazać wiedzę praktyczną, opierając się na własnym doświadczeniu jak i wymogach stawianych przez egzaminatorów.

Obecnie szkolimy nowych kadetów na samochodach marki Peugeot 208 (dla kategorii B), motocyklu Kawasaki ERN6 (dla kategorii A) oraz aucie marki MAN (kategoria C oraz C+E).

Przedstawiamy kilka zdjęć auta:

Nowy Peugeot na placu manewrowym Nowy Peugeot na placu manewrowym Nowy Peugeot na placu manewrowym

dlaczego WARTO nas wybrać

• Szkolenie na samochodach